Kentico E-commerce riešenie

Kentico E-commerce predstavuje integrované riešenie pre podporu predaja produktov prostredníctvom internetu. Funkcie zahrnuté v module E-commerce pokrývajú všetky základné potreby moderného eshopu.

Funkcie zahrnuté v e-commerce module

Správa produktov

Systém Kentico CMS umožňuje definovať vlastné typy produktov s vlastnými možnosťami. Kombináciou jednotlivých možností produktov vznikajú tzv. varianty produktov. Pre produkty, alebo varianty produktov je možné zadať sledovanie skladových zásob. Zároveň je možné ku každému produktu zadať rôznu cenu pre rôzny objem nákupu.

Evidencia objednávok

Poskytuje prehľad došlých objednávok a ich správu. Správca stránky má možnosť meniť stav objednávky, na základe čoho sa zákazníkovi odošle notifikácia o jej spracovaní. Zároveň je v tejto časti možné pridať číslo pre sledovanie objednávky, meniť množstvo objednaných produktov, pridať produkty do objednávky a vidieť či objednávka už bola uhradená.

Evidencia zákazníkov

Poskytuje prehľad o zákazníkovch, ktorí sa na stránke registrovali alebo niečo nakúpili. V prehľade sa zobrazujú všetky objednávky zákazníka a informácie o ňom.

Katalógové zľavy

Funkcia ponúka možnosť definovať zľavy pre skupiny návštevníkov alebo kategórie produktov. Zľavy je možné definovať buď v hodnotovom alebo percentuálnom vyjadrení.

Množstevné zľavy

Vďaka funkcii množstevné zľavy je možné v systéme definovať hladinu, pri ktorej vám systém ponúkne množstevnú zľavu na celý nákup. Samozrejme je možne definovať viarero úrovní týchto zliav podľa výšky nákupu.

Poštovné zdarma

V systéme je možné definovať podmienky, pri splnení ktorých dôjde k odpočítaniu sumy za prepravu.

Zľavové kupóny

Zľavu z objednávky pre kupujúcich je možné v systéme zabezpečiť aj pomocou zľavových kupónov, ktoré dokáže systém generovať.

Obchodné zostavy

Systém ponúka množstvo obchodných zostáv, ktoré vám poskytnú informácie o celkovom predaji, najpredávanejších produktoch, najlepších zákazníkoch, objemoch predaja, či množstve objednávok podľa zadaných parametrov.

Dodávatelia a výrobcovia

Systém umožňuje evidovať aj informácie o dodávateľoch a výrobcoch predavaných produktov. V e-shope je tak možné jednoducho vyfiltrovať produkty od istého dodávateľa, či výrobcu.

Podpora viacerých mien

Systém podporuje predaj produktov vo viacerých menách. Výpočet ceny produktov v iných menách sa prepočítava automaticky kurzom meny zadaným voči hlavnej mene.

Podpora viacerých spôsobov platieb

Systém ponúka integrovaný spôsob platby cez bránu PayPal a platby kreditnými kartami využitím služby Authorize.NET. Okrem toho je možné do systému zadať vlastné spôsoby platieb a zároveň podporu pre slovenské platobné systémy. Tie je však nutné programovať dodatočne, keďže nie sú súčasťou Out-of-box riešenia.

Podpora viacerých dopravcov

Systém umožňuje definovať viacero dopravcov a vlastné rozdelenie krajín do jednotlivých zón s rôznymi cenami prepravy. Zároveň umožňuje definovať okruh krajín, do ktorých prepravca tovar prepravuje.

 

Máte otázky? Napíšte nám...
O aké služby máte záujem
Captcha
Kontaktné informácie
LINQ, s.r.o.
Nám. osloboditeľov 70
071 01 Michalovce
+421 918 958 629
 
Obchodná kancelária
Nám. slobody 5, 071 01 Michalovce
 
Poštová adresa
P.O.BOX 34, 071 01 Michalovce