Web stránky podľa šablóny

Okrem web stránok vytvorených na mieru podľa požiadaviek zákazníka, ponúkame možnosť vytvorenia online prezentácie na základe vopred definovanej šablóny. Výhodou tohto prístupu je najmä rýchlosť sprístupnenia web stránky a podstatne nižšie náklady na jej tvorbu. Nevýhodou zasa menšie možnosti z pohľadu jej prispôsobenia a rozšíriteľnosti v prípade potreby.

Postup tvorby stránky poďla šablóny

Ak klient nemá špecifické požiadavky, chce ušetriť a nevadí mu, že podobný vzhľad stránky akú bude mať on, môže mať teoreticky i niekto iný, je stránka vytvorená podľa šablóny vhodným riešením.

  • Na základe definovaných požiadaviek ponúkneme klientovi viacero profesionálnych návrhov na jeho stránku. Po vybratí jedného z nich sa šablóna zakúpi a nasadí v redakčnom systéme, pre ktorý bola vytvorená.
  • Nasleduje doplnenie vlastného loga, vkladanie textov a úprava obsahu stránky. Po týchto krokoch je stránka pripravená na spustenie. Ešte predtým je však potrebné prepojiť hosting stránky s jej domenovým menom, na ktorom bude prístupná.
  • Po týchto krokoch a schválení stránky zo strany klienta prichádza na rad uvedenie stránky do prevádzky. V prípade ak je šablóna stránky nasadená v redakčnom systéme, sú klientovi poskytnuté aj údaje pri prihlásenie do systému za účelom aktualizácie jej obsahu. Ak je web stránka len vo forme obyčajnej HTML šablóny, je klientovi na žiadosť poskytnutý prístup na FTP server, kde si môže stránku v prípade základnej znalosti jazyka HTML dopĺňať.

Ukážky šablón stránok


 
Máte otázky? Napíšte nám...
O aké služby máte záujem
Captcha
Kontaktné informácie
LINQ, s.r.o.
Nám. osloboditeľov 70
071 01 Michalovce
+421 918 958 629
 
Obchodná kancelária
Nám. slobody 5, 071 01 Michalovce
 
Poštová adresa
P.O.BOX 34, 071 01 Michalovce