Zavric lištu
Vyberce sebe jazyk
Ceši nas, my sme LINQ

Kto sme

Firma LINQ, jak možece vidzec podľa nazvu, poskytuje svojo služby hlavňe v oblajsci tvorby web stranok, internetovych obchodov a online marketingu. Firmu me založiľi u roku 2010, ľebo sme chceli prinejs kvalitnejše IT služby i do našho krasnoho zempľinskoho regijonu.

Kedz tvorime web stranky ta použivame hlavňe redakčny system Kentico CMS, chtory uživateľom a majiteľom stranok umožňuje i ich ľehku spravu a aktualizaciju obsahu.

Snažime še žeby stranka bula šumna, kvaľitna a žeby vas navonok dobre reprezentovala. Aňi by sce neveriľi ale bars často od toho zaviši, či k vam zakaznik zajdze abo ňe.

Robime šicko pre to aby bul naš zakazňik spokojny a žeby mal kvaľitnu, šumnu a prehľadnu stranku, ľepšu jak joho konkurencija.

Čom by sce sebe maľi vybrac nas?

Robime biznis čestňe a a hlavňe tak jak še patri. Stranky programujeme cez kvalitne systemy, tak žeby še ľehko dali spravovac i aktualizovac, žeby sce kolo toho maľi co najmeňej roboty. S tym vam zabezpečime i hosting a mailove služby a zaškoľeňe v redakčnym systeme. Ľepša a modernejša stranka vam umožni davac svojim klientom furt aktualne informacije o vašich vyrobkoch a služboch a zefektivňi tak vašo vzťahy.

Našo vyhody pri tvorbe stranok:

  • kvalitny, moderny a ľehko ovladateľny redakčny system Kentico CMS u takej paradnej cene za chtoru ho už  nikdze nekupice!
  • moderny dizajn web stranok a možnojs zvoľic sebe či budu stranky responzivne, čiže stranka še budze prisposobovac obrazovke na chtorej na tu stranku patrice, či na mobiľe abo na počitači
  • šicki nami vytvorene stranky su automaticky optimalizovane pre vyhľedavače
  • ku strankom poskytujeme štatistiky o ich navštevnosci
  • klientom poskytujeme bezplatnu podporu cez email abo telefon
  • a- zname dobre po vychodňarsky, takže še neni problem dohutorec :)

 

Okrem možnojsci vytvoreňa stranky v systeme Kentico CMS, zname zrobic stranku pomocou vopred určenej šablony. Tym padom je caly proces rychľejši a i lacnejši.

Postarame še o šicko

Pri tvorbe web stranok vam poskytňeme full servis od navrhu stranky, cez zaregistrovaňe domeny až po umestňeňe na webe.

Okrem toho še zname postarac o reklamu na googli či socialnych sieťoch.

Naša robota nas bavi

Naša robota je pre nas i zabavu (aj kedz samozrejme ňe furt) Nerobime ju našilu a ľem zato bo mušime. Robime ju zato bo chceme a verime, že to vidno i vo vysledkoch.

 

Sme partnerom spoločnosti Kentico

Sme už dluhši partnerom spoločnojsci Kentico. S navrhom web stranok mame už dluhše skušenosci a preto vam budzeme znac poradzic a navrhnuc riešeňe, ktore budze pra vas prinosom.

Spoľehnice Še na nas!
Vyrobime pre vas šumnu stranku podľa vašich predstav a našich skušenosci :-)
Otazky? Pytajce še ...
O jake služby mace zaujem
Captcha
Kontaktne udaje
LINQ, s.r.o.
Nám. osloboditeľov 70
071 01 Michalovce
+421 918 958 629
info@linq.sk
 
Obchodna kancelaria
Nám. slobody 5, 071 01 Michalovce
 
Poštova adresa
P.O.BOX 34, 071 01 Michalovce