Zatvoriť panel
Vyberte si jazyk
Ponúkame služby v oblasti tvorby web stránok

Služby

Tvorba web stránok

Navrhneme pre vás novú, alebo vylepšíme starú web stránku. Získate tak moderný web s pekným dizajnom a kvalitným redakčným systémom Kentico CMS na aktualizáciu obsahu. Majte aj vy stránku, ktorá zaujme a ktorú budú vaši zákazníci radi navštevovať.

Chcem vedieť viac

Tvorba e-shopov

Ponúknite svoje produkty širšiemu okruhu potenciálnych zákazníkov prostredníctvom elektronického obchodu. Kentico E-commerce ponúka množstvo funkcií potrebných pre predaj vašich produktov prostredníctvom internetu. 

Chcem vedieť viac

Webhosting a mailhosting

Ku všetkým našim webstránkam ponúkame aj ich umiestnenie na serveri - webhosting. Spolu s ním dostanete od nás aj prístup do redakčného systému, aby ste si stránku mohli jednoducho spravovať. Zároveň vám ponúkame možnosť využitia e-mailových služieb - mailhosting.

Chcem vedieť viac

Personálny outsourcing

Služby personálneho outsorcingu poskytujeme pre firmy požadujúce pracovníkov so znalosťami v IT odbore - najmä C#, ASP.NET, MS SQL SERVER. Počet programátorov, ktorých máme k dispozícii pre túto oblasť vieme operatívne navýšiť podľa potreby klientov v krátkom čase.

Chcem vedieť viac

Doplnkové služby

K web stránkam ponúkame doplnkové služby akými sú štatistiky návštevnosti, podporu pri optimalizácií pre vyhľadávače, poradenstvo v oblasti úpravy stránok a elektronických dokumentov, copywritingškolenia redakčného systému Kentico CMS.

Chcem vedieť viac

Registrácia domén

Pre vašu firmu vám zaregistrujeme novú doménu, na ktorej bude vaša web stránka zverejnená na internete. V prípade ak doménu už máte zaregistrovanú a chcete, aby všetky služby boli "pod jednou strechou", zabezpečíme pre vás jej presun k nám. Registrujeme slovenské i zahraničné domény.

Chcem vedieť viac

Systém práce

Pri tvorbe web stránok dodržiamave overenú postupnosť krokov, na základe ktorej stanovíme najvhodnejšiu platformu pre tvorbu web stránky, farebnú schému, odporučíme aké moduly použiť a odhadneme čas potrebný na jej tvorbu. 

Chcem vedieť viac
Ďakujem za profesionálny spôsob prezentácie aj na webe. Správa stránky je pre mňa hračkou.
- JUDr. Vincent Lechman -
Máte otázky? Napíšte nám...
O aké služby máte záujem
Captcha
Kontaktné informácie
LINQ, s.r.o.
Nám. osloboditeľov 70
071 01 Michalovce
+421 918 958 629
 
Obchodná kancelária
Nám. slobody 5, 071 01 Michalovce
 
Poštová adresa
P.O.BOX 34, 071 01 Michalovce