Zavric lištu
Vyberce sebe jazyk

Daľšo služby

SEO - optimalizacija stranok pre vyhľedavače

Dojs veľka čajsc optimalizacije stranok je už zrobena pri jej tvorbe. Idze o internu optimalizaciju. Okrem ňej išče existuje i tzv. externa optimalizacija, chtora zahrňa kroky zrobene mimo webovej stranky. V ramci ňej še stranka registruje do roznych katalogov, pripadňe še na stranku vytvaraju odkazy z inšich stranok.

Detajlne štatistiky navštevnojsci stranky

Zaujimavou informacijou pre každoho majiteľa stranky je jej navštevnojs, či ľudze na ňu kľikaju abo ňe. Da še povedzec, že existuju dva zdroje jak še doznac keľo ľudzi na vašu stranku za isty čas pridze. Tym peršim zdrojom je modul Kentico CMS štatistiky navšťevnojsci a tym druhym zaš nastroj, chtory ponuka Google a vola še Google Analytics.

Škoľeňa redakčnoho systemu Kentico CMS

Ne ľem pre našich kljentov ponukame škoľena redakčnoho systemu Kentico CMS. Naučime vas jak zo systemom narabjac, jak pridavac na strankoch novy obsah, galerije, videjka a jak použivac marketingove nastroje jak napr. zašilaňe novinkov.

Rady a odporučaňa v oblajsci tvorby web stranok

Kedz mace chočjake otazky tykajuce še web stranok, webdesignu, webovej reklamy, abo choččoho co s web prezentaciami jakymška sposobom suviši, radzi vam poradzime a pomožeme kedz budzeme hodňi. :) 

Dzekujem za stranku. Prinesla mi paru dobrych klientov a cešim še z nej.
- Miroslava Hajduková -
Sprachtraining, www.sprachtraining.sk
Otazky? Pytajce še ...
O jake služby mace zaujem
Captcha
Kontaktne udaje
LINQ, s.r.o.
Nám. osloboditeľov 70
071 01 Michalovce
+421 918 958 629
info@linq.sk
 
Obchodna kancelaria
Nám. slobody 5, 071 01 Michalovce
 
Poštova adresa
P.O.BOX 34, 071 01 Michalovce