Doplnkové služby

SEO - optimalizácia stránok pre vyhľadávače

Podstatná časť optimalizácie stránok pre vyhľadávače je zahrnutá v už v samotnej tvorbe web stránky. Jedná sa o tzv. internú optimalizáciu. Okrem nej existuje aj tzv. externá optimalizácia, ktorá zahŕňa kroky vykonané mimo webovej stránky. V rámci nej pre vás zabezpečíme registráciu stránok do internetových katalalógov, využitie optimalizačných nástrojov spoločnosti Google a vytvorenie odkazov z iných stránok.

Pokročilé štatistiky návštevnosti stránky

Zaujímavou informáciou pre každého majiteľa webovej stránky je jej návštevnosť. Z nej môže vyčítať, či je obsah ponúkaný na jeho stránkach pre užívateľov zaujímavý a či je stránka ľahko vyhľadateľná. Ponúkame vám pokročilé štatistiky návštevnosti stránky z dvoch rôznych zdrojov - redakčného systému Kentico CMS alebo štatistiky od rozšíreného analytického nástroja Google Analytics.

Školenia redakčného systému Kentico CMS

Nielen pre našich klientov ponúkame školenia redakčného systému Kentico CMS. Naučíme vás ako so systémom správne pracovať, ako vytvárať na stránkach nový obsah, pridávať obrázkové galérie, videá, používať marketingové nástroje, akým je napr. rozosielanie noviniek a v neposlednom rade písať pre web vhodný, dobre čitateľný text.

Poradenstvo v oblasti tvorby web stránok

Ak máte otázky z oblasti týkajúcej sa web stránok, webdesignu, webovej reklamy, alebo čohokoľvek čo s web prezentáciami ako takými súvisí, radi vám poradíme - ak to bude v našich vedomostiach a schopnostiach :) 

Dobrá práca a bezproblémová komunikácia. Len tak ďalej :)
- Jozef Strmeň -
Compactizol, www.compactizol.sk
Máte otázky? Napíšte nám...
O aké služby máte záujem
Captcha
Kontaktné informácie
LINQ, s.r.o.
Nám. osloboditeľov 70
071 01 Michalovce
+421 918 958 629
 
Obchodná kancelária
Nám. slobody 5, 071 01 Michalovce
 
Poštová adresa
P.O.BOX 34, 071 01 Michalovce