Zavric lištu
Vyberce sebe jazyk

Tvorba web stranok

Zarabjame sebe najmä robeňim web stranok, chtore beža na redakčňim systemoj Kentico CMSStranky robime jak še hutori na mjeru, dľa toho jak to chce zakazňik. Pri ich programovaňu furt a dookola sledujeme nove trendy a použivame šicki moderni sučastky jak napr. bootstrap, jquery knižnice a pod. Tyž davame pozor na to, žeby še stranky dali popatrec na šickych typoch zariadzeni (či už mace tablet, mobil abo počitač).

Nakeľo je Kentico CMS modularny system, vyskladame vam stranku jak budze treba, jak taku skladačku.

Našo stranky še vyznačuju tymto:

  • prehľadna štruktura
  • spravne še zobrazuju u šickych modernych prehľadačoch (IE, Mozilla, Chrome, Opera, Safari...)
  • moderny a šumny design
  • zakladna optimalizacija pre potreby vyhľedavačov
  • moderny a funkcijami nabity redakčny system Kentico CMS
  • responzivita - kedz treba, ta še prisposobja veľkojsci displeja

Navrh vzhľadu web stranok

Dojs doležitym prvkom každej web stranky je to jak vyžira.  Ma to bars veľky vpyv na to, či navščevnik na vašej strankoj zostaňe abo z nej pujdze po par sekundach het. Pri navrhu stranok kladzeme veľky doraz na ich prehľadnojs.

Pri jednoduchšich strankach še zname inšpirovac už vytvorenymi šablonami, chtore upravime jak treba. U tym pripadze je to lacňejši a rychľejši. Kedz to zakaznik vypyta, zrobime mu čisto novy navrh abo použijeme už dodany navrh od dakoho inšoho.

Je Kentico CMS furt tym najľepším systemom, kedz še robi web stranka? Ňe, ňeňi. Tak jak zo šickim, i toto treba kuščok poupravovac a nastavic pre každoho zakazňika osobitňe. Každomu še ľubi daco inši. Zato je pri jednoduchšich strankoch dakedy ľepši využic možnojs tvorby stranky pomocou vopred pripravenej šablony.

Jednoduche web stranky

Kedz mace zaujem ľem o jednoduchu prezentaciju na internece, bez potreby častej upravy obsahu stranky, ponukame vam možnojs vytvoreňa stranky podľa šablony.

Rovnako ponukame možnojs vytvoreňa jednoduchej stranky s administračnym systemom  MotoCMS, abo Wordpress podľa šablony zakupenej cez portal www.templatemonster.com.

Dzekujem za stranku. Prinesla mi paru dobrych klientov a cešim še z nej.
- Miroslava Hajduková -
Sprachtraining, www.sprachtraining.sk
Otazky? Pytajce še ...
O jake služby mace zaujem
Captcha
Kontaktne udaje
LINQ, s.r.o.
Nám. osloboditeľov 70
071 01 Michalovce
+421 918 958 629
info@linq.sk
 
Obchodna kancelaria
Nám. slobody 5, 071 01 Michalovce
 
Poštova adresa
P.O.BOX 34, 071 01 Michalovce