Tvorba web stránok

Našou hlavnou činnosťou je tvorba web stránok bežiacich na redakčnom systéme Kentico CMSStránky vytvárame na mieru podľa zadania a požiadaviek zákazníka. Pri ich tvorbe sledujeme nové trendy a používame moderné technológie a komponenty, pričom kladieme veľký dôraz na použiteľnosť a prístupnosť web stránok.

Vďaka modulárnosti redakčného systému sú stránky z našej dielne jednoducho rozšíriteľné o požadovanú funkcionalitu.

Medzi základné charakteristiky nami vytvorených stránok patrí:

  • prehľadná štruktúra
  • stránky sa správne zobrazujú vo všetkých modrených prehliadačoch (IE, Mozilla, Chrome, Opera, Safari...)
  • moderný a pútavý design
  • základná SEO optimalizácia pre potreby vyhľadávania
  • moderný a robustný redakčný systém Kentico CMS
  • responzívnosť na žiadosť klienta

Grafický návrh web stránok

Dôležitou súčasťou každej web stránky je jej design, ktorý do veľkej miery ovplyvňuje to, či návštevník na vašej stránke zostane, alebo z nej odíde po pár sekundách preč.

Pri návrhu designu stránok kladieme dôraz na prehľadnosť a čitateľnosť. Vychádzame pri tom z predstáv zákazníka, žiadanej farebnej schémy a základných pravidiel týkajúcich sa web designu.

Pri jednoduchších stránkach sa do veľkej miery vieme inšpirovať už vytvorenými šablónami, ktoré upravíme podľa potreby. Vďaka tomu je tento proces menej časovo náročný a nákladný. Na žiadosť zákazníka a pri rozsiahlejších projektoch navrhujeme vzhľad stránky komplexne od základov, prípadne implementujeme dodaný návrh z tretej strany.

Je Kentico CMS vždy tým najlepším riešením? Nie, nie je. Vzhľadom na jeho komplexnosť a fakt, že sa jedná o modulárny systém vyžadujúci si pred nasadením vždy isté úpravy kódu, je niekedy pri jednoduchších stránkach vhodné nahradiť ho systémom, ktorý je rýchlejšie implementovateľný a ponúka možnosť využitia vopred pripravených šablón.

Jednoduché web stránky

V prípade, ak máte záujem len o jednoduchú prezentáciu na webe, bez potreby častého dopĺňania a úpravy jej obsahu, ponúkame vám možnosť vytvorenia web stránky podľa vopred definovanej šablóny.

Rovnako ponúkame možnosť vytvorenia jednoduchej stránky s administračným systémom  MotoCMS, alebo Wordpress podľa šablóny zakúpenej na portáli www.templatemonster.com.

Vidno, že v tom čo robíte sa vyznáte veľmi dobre. Vaše služby určite odporučím i ostatným.
- Štefan Krčmárik -
KERSS, s.r.o., www.kerss.sk
Máte otázky? Napíšte nám...
O aké služby máte záujem
Captcha
Kontaktné informácie
LINQ, s.r.o.
Nám. osloboditeľov 70
071 01 Michalovce
+421 918 958 629
 
Obchodná kancelária
Nám. slobody 5, 071 01 Michalovce
 
Poštová adresa
P.O.BOX 34, 071 01 Michalovce